Magnetyzery Ecomag ® do wody i paliw

Magnetyzery do paliw i wody Ecomag® firmy Akra Sp. z o.o. zostały laureatem Programu Najwyższa Jakość Quality International. - Magazyn Instalatora czerwiec/lipiec 2018r.

Organizatorem programu jest redakcja Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej oraz Biznes Trendy w dzienniku Rzeczpospolita. Najwyższa Jakość QI to największy program projakościowy w Polsce. Jest realizowany pod patronatem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Polskiego Komitetu Normalizacyjnego oraz Katedry Zarządzania Jakością Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Warto w tym miejscu wspomnieć o kilku ostatnich zastosowaniach Ecomagów®. Inżynierowie z działu eksploatacji terminala pasażerskiego o powierzchni ponad 50 000 m2 jednego z największych w Polsce Międzynarodowych Portów Lotniczych wybrali magnetyzery Ecomag®. Chronimy przed osadami z „twardej” wody rozległą instalację o średnicy 160 mm wraz z bezdotykową armaturą. Jej zużycie wynosi kilkanaście m3/h. Nakładkowy i bezprądowy montaż ME6 nie zakłócił pracy lotniska.

Innym interesującym zastosowaniem magnetyzerów jest instalacja w BIO Auto Myjni w Warszawie, gdzie wykorzystuje się ekologiczny sposób mycia samochodów, który redukuje zagrożenie dla otoczenia typowe dla zwykłych myjni. Zamiast zmiękczania wody za pomocą soli zastosowano magnetyzery ME1 Ecomag®, które rozwiązały problem zacieków na karoseriach. Magnetyzery ME2 zostały również zainstalowane w 30 budynkach wielorodzinnych należących do SM POŁANIEC. Wyczyściły z osadów wodomierze wody zimnej i ciepłej w mieszkaniach. Wszystkie instalacje zasilane były wodą wodociągową, która pod wpływem magnetyzerów nie zmieniła składu chemicznego nie tworząc jednak osadów.


Więcej informacji na www.instalator.pl

Akra Sp. z o. o.

ul. Mangalia 1 02-758 Warszawa     tel. 22-858-34-04, e-mail: biuro@akra.pl

Copyright © Akra sp. z o. o.