Magnetyzery Ecomag ® do wody i paliw

Dbamy o Państwa zdrowie i środowisko naturalne

Akra sp. z o.o. jest dystrybutorem magnetyzerów do wody i paliwa Ecomag®. Sprzedajemy i montujemy magnetyzery, zapewniając oszczędność energii elektrycznej, gazu ziemnego, oleju opałowego i napędowego oraz benzyny. Przekonujemy, że stosowanie magnetyzerów to sposób na oszczędzenie pieniędzy i ochronę środowiska.

Magnetyczne uzdatnianie wody w budownictwie i przemyśle pozwala często na rezygnację z chemii stosowanej w tym samym celu. Pracownicy, instytuty badawcze i firmy, z którymi od lat współpracujemy, mają duże doświadczenie w magnetycznej obróbce wody i paliw. Oryginalność ich badań oraz nasz know-how decydują o skuteczności tych urządzeń oraz ich szerokim zastosowaniu wszędzie tam, gdzie potrzebna jest woda lub paliwa, np. domach i mieszkaniach, w transporcie i rolnictwie.

Sprawdzony i rekomendowany produkt

Zachęcamy również do zapoznania się z referencjami, których autorzy potwierdzają prawdziwość powyższych stwierdzeń.

Chroniąc środowisko naturalne, oszczędzamy pieniądze.

We wszystkich przypadkach zmniejsza się ilość CO2 odpowiedzialnego za efekt cieplarniany, tlenku węgla CO i wodorowęglanów HC, czyli produktu niepełnego spalania.

Akra sp. z o.o., montując ten innowacyjny produkt w Europie – np. we Francji i Włoszech w fabrykach czołowego producenta AGD, zapewnia oszczędność energii elektrycznej, gazu ziemnego, oleju opałowego i napędowego oraz benzyny.

Zapraszamy do współpracy!

Akra Sp. z o. o.

ul. Mangalia 1 02-758 Warszawa     tel. 22-858-34-04, e-mail: biuro@akra.pl

Copyright © Akra sp. z o. o.